Alpe D'Huez 2017

DJ Rob weer in Alpe D'Huez

DJ Rob is op 31 mei en 1 juni 2017 voor de vijfde keer naar Alpe D'Huez gegaan om de Alpe D'Huzes actie te ondersteunen.

Opgeven is geen optie

Alpe d'HuZes is een actie waarbij deelnemers, alleen of in een team, geld bijeen brengen waarmee zij een bijdrage leveren aan de strijd voor de overwinning op kanker. Onder het motto 'Opgeven is geen optie' wordt op één dag de legendarische Alpe d'Huez tot 6 keer aan toe beklommen. Een bijna onmogelijke opgave... Deze editie 2017 stond DJ Rob wederom in de gezellige 'Hollandse Bocht' 7. Het weer was tot een uur of 6 's avonds prima, maar helaas moest daarna wegens een heftige onweersbui de koers worden stilgelegd. Veel deelnemers kwamen schuilen in de gezellige trailer van DJ Rob. Gelukkig is er wel ruim € 10 miljoen euro opgehaald voor het KWF !

Like of deel deze informatie

Apparatuur

(Karaoke) DJ Rob beschikt over een busje vol met professionele apparatuur.

Lees meer...

DJ Magic

DJ Magic is een Lounge, House, R&B en Hip-Hop DJ. Daarnaast verzorgt hij ook Arabische themafeesten en Jaren 70-80-90 feesten.

Lees meer...

Alpe D'Huez 2017

DJ Rob is op 31 mei en 1 juni 2017 voor de vijfde keer naar Alpe D'Huez gegaan om de Alpe D'Huzes actie te ondersteunen.

Lees meer...

Fotoboek